MÖBLER / Bord / Bord med hylla 11277364

nr 1127 7364

Bord med hylla

1890-tal, längd: 47 cm, djup: 33 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 september 2017
kl 19:45:33